درباره ما

گروه آزمایشگاه های دکترنژاده ابتدائا با افتتاح آزمایشگاه دکترنژاده در مرداد سال 1372 در شهرستان پیشوا شکل گرفته است. دکتر نژاده دارای تحصیلات علوم آزمایشگاهی از دانشگاه های علوم پزشکی ایران و علوم پزشکی اصفهان بوده و عضو انجمن شیمی کلینیکال آمریکا (AACC) می باشد. آزمایشگاه دکترنژاده از همان ابتدا با هدف پیشرفت در زمینه خدمات آزمایشگاهی و ارائه بهترین سرویس به بیماران تجهیز گردید و در جهت ارتقا مدیریت کیفیت از کنترل کیفی خارجی موسسات Labquality  فنلاند (2011-2005),  Euroimmun آلمان (2017-2011)  و انجمن دکترای علوم آزمایشگاهی بهره برده است. فروردین 1392 نقطه عطفی در ارتقا آزمایشگاه دکتر نژاده می باشد. با راه اندازی بخش مولکولی برای کلیه بیماریهای عفونی و خرید تجهیزات مدرن آن به آزمایشگاهی کلینیکال و مولکولی تبدیل گردید. آزمایشگاه دکترنژاده از سال 1395 تاکنون دارای 4 گواهینامه بین المللی ISO از کمپانی های TUV و MTIC Intercert آلمان می باشد. در سال 1396 آزمایشگاه مهر ورامین را بنا به درخواست تنی چند از دلسوزان و پزشکان ورامین تحویل و آن را مجهز به بهترین دستگاههای پیشرفته دنیا نمودیم. پس از آن بنا به درخواست مسئولین و مردم شهر ورامین مجموعه 2000 متری آزمایشگاه پاتوبیولوژی و ژنتیک آینده را که جوابگوی کلیه نیازهای آزمایشگاهی منطقه بود را با تجهیزات بسیار پیشرفته و با کادرهای متعهد و متخصص فراهم آوردیم. امکانات بالای این مجموعه باعث گردید در پاندمی کرونا ویروس 1398 جزء گروه اول آزمایشگاههای خصوصی کشور باشیم که مجوز انجام خدمات مولکولی  Covid-19 را بدست آوردیم. در حال حاضر این مجموعه دارای 3 بخش مولکولی متفاوت و مجزا و وسیع با تجهیزات پیشرفته می باشد:

1- بخش مولکولی Covid-19

2- بخش مولکولی سایر عوامل عفونی

3- بخش ژنتیک و کاریوتایپ

علاوه بر موارد فوق این آزمایشگاه در زمینه میکروبشناسی بسیار پیشتاز و مجهز می باشد دستگاههای تمام اتوماتیک آن,امکان تشخیص باکتری ها و آنتی بیوتیک های مناسب را با سرعت بالا فراهم می آورد همچنین بخش توبرکلوز (سل) این مجموعه برای تمام مراحل آزمایش این بیماری سخت و خطرناک ارائه خدمت می نماید. خدمات آزمایشگاه پاتوبیولوژی و ژنتیک آینده پاسخگوی نیاز پزشکان عمومی، متخصص، بخش های بیمارستانی و آزمایشگاههای کل کشور می باشد. همکاری با طرح های پژوهشی در دانشگاه های علوم پزشکی  و معرفی آزمایشات جدید به گروه های تخصصی و فوق تخصصی از دیگر خدماتی است که این مجموعه پیشرفته ارائه می نماید.

هدف گروه آزمایشگاه های دکتر نژاده ارائه خدمات یکسان و استاندارد به بیماران در تمام آزمایشگاه های زیرمجموعه و در یک برند می باشد.

موسسین و مسئولین فنی و کادر علمی گروه آزمایشگاه های دکترنژاده عبارتند از:

دکتر امیر هوشنگ نژاده

دکتری علوم آزمایشگاهی و عضو انجمن شیمی کلینیکال آمریکا

دکتر هدا باقی زاده

متخصص کلینیکال و اناتومیکال پاتولوژی

دکتر وحید عزتی زاده

متخصص ژنتیک پزشکی از انگلستان

دکتر محمد قهری

متخصص قارچ شناسی و دکتری علوم آزمایشگاهی

دکتر محمد موذنی

متخصص ایمونولوژی و استاد تمام دانشگاه

دکتر محمد حسین میردامادی

متخصص کلینیکال و آناتومیکال پاتولوژی

تهمینه رفیعی

کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی

مدیر منابع انسانی

دکتر شایگان نژاده

دكتری پزشكی از نيوزيلند

مدیر پروژه های علمی و مقالات

دکتر شوکت گندمی

دکتری علوم آزمایشگاهی

 

محبوبه جمشیدی

کارشناسی ارشد ژنتیک

مدیر کیفیت

سوپروايزر ژنتيك 

حوری سلیمانی

کارشناس با سابقه علوم آزمایشگاهی

کارشناس ارشد ژنتیک

سوپروایزر

مریم خسروی

کارشناس با سابقه علوم آزمایشگاهی

سوپروایزر

محسن دولت آبادی

کارشناس با سابقه علوم آزمایشگاهی

سوپروایزر

محمد کمانکش

کارشناس با سابقه علوم آزمایشگاهی

سوپروایزر

قاسم خزائی

کارشناسی ارشد ژنتیک

مدیر ایمنی و بهداشت

حسین رفیعی

کارشناسی ارشد بیوشیمی

مدیر آموزش

مرتضی شاهسوند

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی

مدیر روابط عمومی

حمید اله دادی

کارشناس فناوری اطلاعات و ارتباطات

مدیر IT